• Українська
 • English
 • Відділ збуту: (044) 290-39-55 Відділ інтернет продажів: (066) 436-68-76 (066) 436-68-76

  Адреса склада та офісу:

  м. Київ, вул. Лебединська, 4

  Офіс:

  Пн-Пт: 9:00 - 18:00

  Cб-Нд: вихідний

  Склад:

  Пн-Пт: 8:00 - 17:00

  Cб-Нд: вихідний

  Партнерство

  Завод Славсант

  Основним партнером компанії є трубний завод «Славсант», виробничі потужності якого розташовані в Павлограді Дніпропетровської області України. Завод був побудований в 1992 році і став першим в Україні спільним підприємством з міжнародними інвестиціями, яке виробляє трубну продукцію.

  Виробництво

  Виробничий процес заводу заснований на сучасних технологіях з використанням останніх досягнень металургійної промисловості. В даний час завод «Славсант» є одним з найбільших виробників електрозварюваних труб в Україні.

  Досягнення

  За підсумками Національного бізнес-рейтингу в 2008 році трубний завод «Славсант» названий лідером галузі і увійшов в десятку кращих підприємств-виробників трубної продукції України.

  Завод Дівес

  Також заводом-партнером для ТД «Славсант» є «Дівес».

  «Дівес», місто Кривий Ріг – один з найбільших в Україні виробників різних видів дроту та розкатаних кругів з катанки. Створений в січні 2007 року. Потужності заводу дозволяють щорічно переробляти тисячі тонн катанки. Велика частина виробленої продукції реалізується через мережеві металлоторгові компаніі, як в Україні, так і закордоном.

  Продукція

  Криворізьке підприємство «Дівес» є одним з найбільших споживачів і переробників катанки «АрселорМіттал Кривий Ріг» в дріт ВР, дріт ОК, в’язальні термічно оброблений дріт і розкатаний сталевий круг.

  Міжнародні партнери

  Також сильною зв’язкою є партнерські відносини з провідними металургійними заводами України, Туреччини, Польщі та Молдови. Партнерство з цими заводами дає можливість поставляти нашим клієнтам повний перелік сертифікованого металопрокату від дроту і сталевої арматури до двотаврових балок і швелерів.

  Розширення дилерської мережі

  Компанія “Торгівельній дім Славсант” запрошує до співпраці дилерів для реалізації продукції металопрокату.

   Заповніть анкету для отримання статусу дилера

   Інформація про компанію

   Контактна інформація

   Юридична інформація

   Додаткова інформація про компанію